Apie projektą

Turėti daug kvadratinių metrų, sienas ir stogą iš geriausios kokybės medžiagų, aukštą ekonomiškumo klasę yra ne prabanga, o savaime suprantama būtinybė. Prabanga yra gyventi gamtos prieglobstyje ir kas rytą mėgautis jos teikiama ramybe. Būtent tai ir siūlome būsimiems šio projekto gyventojams.

Greta projekto – Pavilnio regioninis parkas, Dvarčionių geografinis draustinis, kvartale bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė, sporto treniruokliai, suoliukai, gyventojų poilsio zona, ramybę užtikrinantis apželdinimas. Visa tai tam, kas kasdienoje susikurtumėte gražiausias ir labiausiai įkvepiančias akimirkas sau ir savo šeimai, nes renkantis būstą svarbiausia rasti vietą, kurioje jausitės patogiai ir jaukiai.

A+ energetinė klasė

30 antžeminio parkingo vietų

Laisvalaikio zona

Didžiausia prabanga – grįžus namo pajusti, kad čia gyventi gera, galėti kas dieną mėgautis gamta ir lengvai pasiekti būtiniausias vietas miesto centre.

1k. 37-49m2

2k. 46-57m2

3k. 55-79m2

    • 30 butų
    • 5 aukštų daugiabutis namas
    • Liftas
    • Grindinis dujinis šildymas
    • 2022 II ketv. - 2023 II ketv.

Projekto privalumai

Antakalnio gamtos prieglobstyje esantys būstai laukia tų, kurie nori mėgautis kiekvienu rytu.

Apgalvoti visi patogumai

Butai išplanuoti taip, kad šeimos namai atlieptų visus poreikius: name įrengtas liftas tam, kad su pirkiniais ar vaiko vežimėliu grįžti būtų itin patogu. Nepamiršome nieko: butuose įrengėme individualų grindinį šildymą, pasirūpinome erdviu parkingu, sandėliukais po namu daiktams laikyti. Žemutinio aukšto butai turi lauko terasas, kiti – balkonus, kad kas rytą galėtumėte mėgautis gamtos vaizdais ir įkvėpti gryno rytinio oro.

Svarbiausia – protingas išplanavimas

Kūrėme „Ryto namus“ galvodami apie šeimą ir jos kasdieną, todėl erdvūs 1-3 kambarių nuo 37,71 iki 79,65 kv. m. butai nekels klausimų niekam: vos užėję suprasite, kad viskas suplanuota patogiam ir funkcionaliam gyvenimui.

Vystytojai

NORD1

Esame jauna ir ambicinga gyvenamojo nekilnojamojo turto vystymo bendrovė. Mūsų portfelį sudaro mažaaukščių daugiabučių, sublokuotų bei individualių namų gyvenamieji kvartalai. Didžiausią dėmesį skiriame ieškodami kompleksinių sprendimų, užtikrinančių gyvenimo ir poilsio kokybę.

Buto kainos čia nerasite. Įdomu, kodėl? Nes kainą siūlote Jūs!

Siūlyti kainą
Buto kainos čia nerasite. Įdomu, kodėl? Nes kainą siūlote Jūs!
Uždaryti
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Sužinoti daugiau
Sutikti su slapukais